P90X / P90X2 / P90X3

Grupowa Przemiana - Runda 4

Czy jesteś gotowy na X? Dział dla najbardziej zaawansowanego programu sportowego, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Wejdz i sprawdz o co w tym wszystkim chodzi, i przygotuj sie na P90X

Moderator: sp4rk

Grupowa Przemiana - Runda 4

Postprzez sp4rk » 2015-12-22, 21:23

Obrazek

Witaj ;-)

Co nowego?/Stworzenie Stowarzyszenia/Dom dziecka

Przyszedł czas na kolejną rundę Grupowej Przemiany na forum. Tym razem zmienimy trochę zasady panujące w grupie i ogólnie w trakcie kolejnych rund. Postaramy się nie zrobić dłuższej przerwy niż 2 tyg. między 2 rundami, czyli między 4 a 5 rundą i skończyć podwójną rundę przed wakacjami. To od was zależy czy pozostaniecie w grupie na 90 dni, czy na 180. Ja mam zamiar prowadzić grupę aż do wakacji, samemu wrócić do formy i ogólnie skupić się na rozwijaniu projektu.

Na tę rundę chciałem założyć dla nas stowarzyszenie before-after.pl i zacząć zbierać od was składki członkowskie. Codziennie przez 90 dni po każdym treningu oraz udanym dniu odkładalibyście 1zł i na koniec rundy wpłacali 90zł na konto stowarzyszenia. 1/3 zebranej kwoty poszłaby na rozwój forum, a 2/3 na pomoc konkretnemu domowi dziecka - w którym stworzylibyśmy dla nich mini siłownię. Chodzi tu głównie o zakup takiego sprzętu, jakiego sami używacie w swoim programach treningowych + taki jak worek bokserski, piłki treningowe, lustro itd. Na wybudowanie mini siłowni wystarczy parę tysięcy i pół pokoju :-)

Niestety nie wyrobię się z założeniem stowarzyszenie na start i składkę członkowską w tej rundzie podmienimy na trochę inne rozwiązanie. Każdy z was będzie odkładał codziennie 1zł i to sam za 90 dni wpłaci całość zebranej przez siebie kwoty na konkretny dom dziecka, który będzie chciał zrealizować projekt zafundowania siłowni dla dzieciaków. Składkę członkowską i samo stowarzyszenie założymy po 4 rundzie. Możecie to nazwać wersją BETA tego, co ma dopiero nadejść :-) Dzięki temu ja na spokojnie zajmę się planami związanymi z rozwojem forum i samego stowarzyszenia. Czyli żeby była jasność - w tej rundzie cała zebrana kwota idzie na dom dziecka i to dopiero w 5 rundzie ustalimy statut i regulamin stowarzyszenia. Ja nic zbierać oficjalnie nie będę i to sami dobrowolnie zrobicie darowiznę na konkretny dom dziecka po ukończeniu rundy treningowej w grupowej przemianie :->

W kwestiach prawnych i ogólnie przy zakładaniu stowarzyszania współpracujemy z Instytutem Północy
Obrazek
http://www.ip.org.pl/


Czym jest Grupowa Przemiana?

Forum before-after.pl jest Pierwszym Polskim Forum Home Fitness w Polsce i poświęcone jest najskuteczniejszym programom treningowym, które można wykonywać w domu. Społeczność tutaj od paru już lat pomaga sobie wspólnie w osiągnięciu konkretnych celów ćwicząc konkretny program treningowy. Grupowe przemiany więc są inicjatywą, która ma pomóc wam w osiągnięciu waszych zamierzonych celów związanych z formą fizyczną jak i psychiczną. Dołączając do grupowej przemiany, grupa oraz ja pomagamy Ci osiągnąć twój cel przez 90 dni trwania rundy, głównie poprzez:

- zamkniętą grupę na FB, która liczy ponad 30 członków z której większość zostaje z nami w rundzie 4
- pomoc na forum na wielu działach od odżywiania po trening.
- pomoc ode mnie na forum, w grupie oraz prywatnie na fb - głównie przy wyborze programu treningowego oraz wsparciu z ogarnięciem wszystkiego, by dojść do końca rundy.
- możliwość nauczenia się zdrowego stylu życia dzięki poradnikom/pomocy na forum oraz blogu.
- klimat jaki panuję w grupie i świadomość tego, że nie jesteś sam i codziennie uczestniczysz w wspólnym celu.
- uczestnictwo w akcjach charytatywnych, które będziemy wspólnie realizować.
... inne które będziesz miał okazję poznać... :mrgreen:


Dlaczego powinieneś dołączyć?

Jeśli przetrwasz 90 dni z wybranym programem/programami treningowymi i będziesz trzymał się podstaw zdrowego odżywiania, to zagwarantowane masz:

- zmianę ciała jakiej jeszcze prawdopodobnie nie doświadczyłeś.
- nauczysz się wiele w grupie - od treningu po odżywianie.
- poprawisz swój stan psychiczny, fizyczny oraz poczujesz się jak nowo narodzony.
- jeśli już ćwiczysz od jakiegoś czasu, to będziesz miał okazję spróbować naprawdę wymagających i efektywnych programów treningowych, lub jeśli to też masz za sobą - to stworzyć własny składający się z połączenia różnych programów.

W tej rundzie tak jak i w poprzedniej macie dobrowolność wyboru co do programów treningowych itd. Ma to być tylko zaplanowane na 90 dni i musicie wiedzieć co jecie i dlaczego :lol: Więc podstawy zdrowego odżywiania musicie mieć odbębnione i musicie zapoznać się z linkami, które ode mnie dostaniecie. Sami wybieracie czy robicie P90X, Insanity, Body Beast - czy może układacie własne rozpiski i robicie coś po swojemu, wszystko zależy od was. Zachęcam także do dodawania dodatkowych aktywności fizycznych do głównej rozpiski takich jak: basen, bieganie, skakanka itd.

Nie możesz wziąć się w garść i zabrać się za swoje życie i plany? Dołącz do grupy, wybierz program treningowy, przyłóż się do kwestii odżywiania, a gwarantuję Ci powrót chęci życiowych ;-)

Jeśli będziesz wahał się z wyborem programu treningowego, osoby w grupie pomogą Ci coś wybrać po dołączeniu do grupy.

Także jeśli od dawna chcesz zmienić swoje ciało i siebie, to masz najlepszą do tego okazję.


Kiedy zaczynamy/Do kiedy trwa rekrutacja do grupy

Grupowa przemian rozpoczęła się ( 21 Grudnia ). Dołączyć natomiast możesz do 11 Stycznia - zaczynając trening w poniedziałek. Tak jak zawsze runda trwać będzie 90 dni. Dla każdego kończy się po 90 dniach od rozpoczęcia treningów.


Jak dołączyć?

Tak jak wcześniej, czekam na wiadomość od was na:
https://www.facebook.com/BeforeAfterPL

Osoby bez FB mogą wysłać wiadomość prywatną na forum. Musicie napisać mi:
- dlaczego chcecie dołączyć
- czy macie za sobą jakieś programy treningowe, jaki program będziecie ćwiczyć, wasz cel, założenia itd
- czy będziecie prowadzić dziennik treningowy na forum
- wasze poprzednie przemiany, jeśli takowe są
- wasze pytania odnośnie grupowej przemiany itd.


po prostu napiszcie mi coś o sobie, żebym wiedział czy nie jesteście osobą, która więcej przeszkodzi, niż pomoże grupie. Przechodził to każdy, dzięki czemu grupa jest solidna i mało osób odpada w trakcie trwania rundy. Rekrutacja do Grupowej Przemiany jest tylko formalnością i to od was zależy, czy chcecie do nas dołączyć i spróbować swoich sił.


Transformacje społeczności na forum oraz ludzi z grupowych przemian możecie zobaczyć w dziale "Przemiany" na Forum oraz w albumie na FB -
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 182&type=3

Więcej o samych Grupowych przemianach możecie przeczytać w poprzednich postach odnoszących się do każdej rundy - viewforum.php?f=23


REGULAMIN

Regulamin ten pisany jest dla osób które chcą dołączyć jak i dla osób, które przechodziły z rundy na rundę. Ma on pomóc w tym, aby do grupowej przemiany trafiali odpowiedni ludzie i powiększyć powodzenie rundy.

Ogólne

1. Rekrutacja do każdej rundy trwać będzie ok. 2 tyg.
2. Osoby które dołączą do grupy, a nie rozpoczną programu po 7 dniach od zaplanowanej przez siebie daty startu - to automatycznie zostaną usunięte z grupy [ chyba że podadzą powód :-) ]
3. Członkowie grupy, którzy wiedzą że zawalili któryś tydzień a są już po 1/3 programu, mogą przedłużyć program o 1 tydzień, powtarzając zawalony tydzień.
4. Osoby które dołączyły do grupy i się poddały bez powodu, nie mają prawa dołączyć w następnych rundach. Nie zawalamy założonych 90 dni.
5. Członkowie grupy którzy ukończą jedną rundę grupowej przemiany i nadal będą chciały zostać w grupie przechodzą automatycznie do następnej rundy bez rekrutacji.

W grupie zamkniętej na FB


1. Nie bluźnimy oraz nie obrażamy członków grupy. Osoby winne dostają ostrzeżenie, 2 ostrzeżenie = usunięcie z grupy.
2. Pamiętamy o tym, że jest to zamknięta grupa więc wszystko co umieszczane tam, nie może znaleźć się nigdzie indziej bez zgody autorów. Za złamanie pkt 2. grozi usunięcie z grupy w trybie natychmiastowym.
3. Musimy także pamiętać o tym, że grupa służyć ma głównie do pomocy, dyskusji oraz wspólnej motywacji, więc nie wrzucamy tam obrazków motywacyjnych, nie piszemy postów które nie mają znaczenia i po prostu staramy się nie robić w grupie zbędnego zamieszania. Wszelkie zdjęcia z efektów, przepisy oraz inne ważne ważne linki są dopuszczalne. Wszystkie inne obrazki itp. możecie wysyłać mi na fanpage before-after na fb [ http://www.facebook.com/BeforeAfterPL ], gdzie zostaną one umieszczone.
4. Jeśli wiesz coś niepokojącego o osobie z grupy, to masz obowiązek niezwłocznie skontaktować się z administratorem grupy i poinformować go o tym.
5. Zdjęcia z swoich efektów możesz wrzucać w każdej chwili, lecz te główne zdjęcia z przemiany powinny być z dni 1/30/60/90. Możesz się pochwalić i zmotywować resztę wrzucając zdjęcia na grupę/do swojego dziennika treningowego/w dziale "Przemiany"
6. Jedyną osobą odpowiedzialną za grupę jest Administrator sp4rk, na FB Henrik H. i to do mnie macie pisać odnośnie grupowej przemiany.
7. Do dzielenia się z innymi użytkownikami swoimi uczuciami, radami oraz spostrzeżeniami służyć ma Ci głównie dziennik treningowy na forum. Grupa ma teraz 30 osób, później może mieć 100... i musi to mieć ręce i nogi. Nie zmienia to faktu, że możesz się swobodnie wypowiadać w grupie i uczestniczyć w dyskusji.


Co innego/Na koniec

Chciałbym po rundzie 4, lub podwójnej rundzie 4/5 - zrobić swój nowy filmik z przemiany, oraz filmik na YT z waszych transformacji :-D Dlatego rejestrujcie w formie zdjęć i filmików swoje poczynania w kolejnych fazach treningowych i doradzajcie/opisujcie swoje zmiany w dzienniku treningowym na forum. Dzięki temu będę miał podgląd w wasz postęp oraz łatwiej później będziemy mogli zrobić wspólny filmik z waszych przemian.

Na koniec z wszystkiego co uda nam się uzbierać - czyli z waszych zdjęć oraz ewentualnych filmików, ja zmontuję coś dobrego i wrzucimy to na YT. Jeśli wypali też mój pomysł z pomocą dla dzieciaków z domu dziecka - a mam nadzieję, że tak będzie - to także postaram się to udokumentować w formie zdjęć i wrzucić na forum.

Więcej informacji odnośnie tego, któremu domu dziecka i w jaki sposób dokładnie pomożemy - dostaniecie po 4 Stycznia, gdy oficjalnie ruszymy jako już zamknięta grupa na FB w 4 rundzie Grupowej Przemiany :-)

Zachęcam do dyskusji i witam wszystkich starych i nowych członków społeczności before-after.pl :-)

Topoci z którymi powinieneś się zapoznać:

Co i jak na Forum - viewtopic.php?f=9&t=761
Jak zacząć? - wszystko co musisz wiedzieć - viewtopic.php?f=9&t=761
Jak ułożyć dietę - viewtopic.php?f=9&t=755
Myfitlesspal jak korzystać - viewtopic.php?f=9&t=778
Dział zdrowie na moim Blogu - http://faceta.pl/index.php/zdrowie

Pełna funkcjonalność na forum pojawia się dopiero po rejestracji.
Kontakt mailowy do mnie: sp4rk@before-after.pl
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
Avatar użytkownika
sp4rk
Administrator
Administrator
 
Posty: 833
Dołączył(a): 2011-08-04, 14:36
Lokalizacja: Ziemia

Re: Grupowa Przemiana - Runda 4

Postprzez wicherek1989 » 2015-12-30, 16:12

Święta święta i po świętach i ruszyłam z kopyta :) zmykam odświeżać dziennik treningowy :)
Plany zacne, mam nadzieję że będzie nas jak najwięcej bo same szczytne cele :)
Avatar użytkownika
wicherek1989
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 690
Dołączył(a): 2014-03-11, 11:20


Powrót do P90X / P90X2 / P90X3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron

Kto przegląda forum

Forum przegląda 0 użytkowników :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 0 gości (dane z ostatnich 3 minut)
Najwięcej użytkowników online (55) było 2015-02-26, 12:24

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości