Przedstaw Się

Witam :)

Jesteś tu nowy? Przywitaj się oraz napisz krótko o sobie, swoich planach i celach.

Moderator: sp4rk

Witam :)

Postprzez artmiel » 2014-04-14, 15:41

Witam wszystkich.
Mam na imię Artur, ćwierć wieku już za mną, wzrost bez zmian 178, aktualna waga ok 88 kg.
Ogólnie cała moja historia z chęcią poprawienia wyglądu i kondycji zaczęła się w 2012 roku. Wtedy osiągnąłem swoją max wagę 106 kg, po wakacjach nad morzem oglądałem swoje zdjęcia i się przeraziłem, zawsze przed lustrem mój umysł chyba lekko zakrzywiał perspektywę bo nie zauważyłem tego jak "spuchłem" :P W tym samym momencie znajoma właśnie zaczynała dietę dukana (wiem, nie jest to idealna opcja do poprawy zdrowia) to do niej dołączyłem. Bez żadnych ćwiczeń zleciałem do 97 kg.Poczytałem trochę o tej diecie i zrezygnowałem z niej co poskutkowało skokiem wagi do 100. Wtedy też zacząłem biegać przez pól roku i ubyło 5 kg, kondycja też się poprawiła, na początku nie mogłem przebiec 500 m a później nie było problemem zrobienie 5 km w dobrym czasie. Kolejne wyzwanie - insanity, zrobione do końca i tu już najlepsze efekty bo zleciałem do 90, trzeba było zmienić garderobę:P Jakiś czas temu zrobiłem 2 rundy T25 gdzie zjechałem do 84,ale zabrakło mi chyba motywacji do zrobienia wszystkiego do końca. Każdy nowy poniedziałek miał być tym, w którym znowu zacznę ćwiczyć ale coś nie wychodziło:( aktualnie od jakiegoś czasu nie mogę sobie jakoś czasu zorganizować przez co waga znów skoczyła do 88 wiec mam nadzieje, że taki grupowy challenge będzie idealny do tego, żeby ćwiczyć systematycznie
Diety nie mam jakiejś wyrafinowanej ale staram się jeść mądrzej, wywaliłem z jadłospisu słodycze, kolorowe napoje (nie w 100% bo czasem zdarzy mi się wypić szklankę czegoś kolorowego, i zjeść ciacho, którym ktoś poczęstuje ale sam już w sklepie tego nie kupuję, tak jak skończyłem pić energy drinki, którymi w pracy każdy się raczył :P ( potrafiliśmy w wypić po 5 sztuk dziennie)plus przynajmniej 2 razy w tygodniu wcinaliśmy jedzenie z MCdonalda - na szczęście to już przeszłość. Nie jem w ogóle ostatnimi czasy ziemniaków, zamieniłem je na kaszę i ryż (ciemny) i czasem jakiś makaron. Większość posiłku to mięsko plus warzywka. Mam jeszcze mały zapas białka, które sobie wcinałem po treningu i sporadycznie w pracy jak nie ogarnąłem jakiegoś normalnego posiłku.

Pierwszy cel jaki chce osiągnąć to dojść do 80 kg i zobaczyć jak to będzie, myślę ze te 90 dni spokojnie wystarczy.
Planuję dzisiaj zacząć od początku T25 plus mam gdzieś zapomniany karnet na siłownie, wiec chciał bym w tygodniu 2-3 dni wrzucić trening siłowy bo w domu mam tylko uchwyty do pompek i ekspander.
Chce również rozruszać trochę przyjaciółkę i zacząć z nią biegać, wiec zobaczę jak będzie z energią po T25 i wrócę do biegania.

Powodzenia wszystkim :D
artmiel
Użytkownik
Użytkownik

Re: Witam :)

Postprzez TuruTuru » 2014-04-14, 15:53

Witaj ;-)

Doświadczenie jakieś już masz, więc mniej więcej wiesz co robić, a to już połowa sukcesu. Teraz tylko spiąć pośladki i do dzieła! Powodzenia! :-)
TuruTuru
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez sp4rk » 2014-04-14, 21:13

Witamy i czekamy na twój dziennik treningowy ;-)
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Postprzez drMarthens » 2014-04-17, 21:12

Witaj i powodzenia w osiąganiu celów !!!
WYMAGAJ OD SIEBIE nawet gdyby inni nie wymagali od Ciebie!
drMarthens
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Przedstaw Się