Przedstaw Się

hello!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się oraz napisz krótko o sobie, swoich planach i celach.

Moderator: sp4rk

hello!

Postprzez bellcia » 2014-04-13, 11:29

Witam wszystkich! Wiec mam 25 lat śliczna 6 letnia córeczkę, obie mamy bzika na punkcie biegania :) wieczory należą do nas!:) mój problem polega na milosci do slodyczy, problemów z tarczyca i problemie który dotknal mnie parę lat temu "bulimia". Moje walka z nią trwala dwa lata teraz od jakiegoś roku jest okey w praktyce nie stosuje lecz w psychice zostalo, w wakacje bylam na diecie kopenhaskiej która skonczyla się na wymiotach, schudlam 12 kg w miesiąc potem trzymalam wagę przez tarczycę (nadczynność) lecz po 3 miesiącach moja tarczyca zaczela buzowac wrocila (niedoczynność) od tego czasu cwicze w domu 2 razy w tygodniu boks i biegam z córka, poza tym codziennie robię 4km do pracy w ta i z powrotem 2 km w ta i 2 km w druga :) czasem chodze na zumbe moja corcia tez wiec dajemy rade ale chce więcej trochę zlapac rzezby, ujedrnic cialo, a co najważniejsze chce dostać wycisk! Tego mi brakowalo w cwiczeniach z Ewa lub Mel B! Cieszę się ze jesteśmy w grupie bo tak zawsze wszystko latwiej idzie i jest razniej! Poza tym mam duże wsparcie w mojej corci która mnie dopinguje i często gęsto ćwiczy ze mną!:) tak wiec zaczynamy od jutra, juz się nie mogę doczekać!
Dajmy czadu!
Bell :)
bellcia
Użytkownik
Użytkownik

Re: hello!

Postprzez sp4rk » 2014-04-14, 23:44

Witamy i niech Insanity oraz grupa zmienią twoje życie :-)
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Re: hello!

Postprzez drMarthens » 2014-04-17, 21:08

Witaj i do boju :) !!!
WYMAGAJ OD SIEBIE nawet gdyby inni nie wymagali od Ciebie!
drMarthens
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Przedstaw Się