Przedstaw Się

Dobry wszystkim :)

Jesteś tu nowy? Przywitaj się oraz napisz krótko o sobie, swoich planach i celach.

Moderator: sp4rk

Dobry wszystkim :)

Postprzez Kathy » 2014-04-13, 10:35

Hej, mam na imię Kasia, moim celem jest walka z nadwagą, którą nabawiłam się w ciąży ;)
Aktualnie moja waga to 83 kg. Mam za sobą jedną nieudaną próbę u słynnego Konrada Gacy, ale monotonność diety mnie dobiła, ale chociaż miłość do aktywności fizycznej została :) Od czerwca ćwiczyłam w domu główni areoby plus małe siłowe, od pażdziernika już bardziej zaawansowane siłowe i po nich zawsze aeroby. Teraz chcę już na maksa podkręcić siebie, bo ciągle mi mało. Dodatkowo uprawiam wszelkie sporty z moim psem, który startuje w tym roku pierwszy raz w zawodach. Głównie uprawiamy canicross, jest to bieganie z psem. Polegające na tym, że ubieramy się w szeroki pas biodrowy do któego na smyczy z amortyzatorem podpinamy psa :) Mój pies tez ma treningi siłowe w uprzęży ciągnie ciężary :D także łączymy sobie naszą aktywność :)
Chcę udowodnić też innym "mamom" , że mimo tego że zajmują się dzieckiem mogą walczyć o siebie i nie powinny o sobie zapominać ;)
Kathy
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dobry wszystkim :)

Postprzez wicherek1989 » 2014-04-13, 10:52

Brawo :-) lubię takie mamy które nie fiksują po urodzeniu dziecka, super :-) to że się jest mamą nie oznacza życia tylko dla dziecka ale również znalezienie czasu na zadbanie o siebie, trzymam kciuki bardzo mocno :-)
wicherek1989
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dobry wszystkim :)

Postprzez drMarthens » 2014-04-17, 21:15

Witaj i powodzenia !!!
WYMAGAJ OD SIEBIE nawet gdyby inni nie wymagali od Ciebie!
drMarthens
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Przedstaw Się