Przedstaw Się

Cześć.

Jesteś tu nowy? Przywitaj się oraz napisz krótko o sobie, swoich planach i celach.

Moderator: sp4rk

Cześć.

Postprzez jaca » 2014-04-09, 20:38

Nazywam się Jacek.

Moje zainteresowanie do treningu w domu zapoczątkował cross-fit. Trenowałem cross-fit w pobliskim klubie fitness, byłem w wielkim szoku jak tak krótkie treningi mogą zmienić moje ciało. Nie udało mi się trwać w tym co robiłem. Potrzebowałem zmian ze względu na prace. Okazało się, że mogę trenować coś, co ma bardzo podobne efekty a mogę to robić w swoim pokoju. PX90X3 okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. W tym momencie jestem już w drugiej rundzie, drugi raz robię trening mass. Moje ciało nabrało odpowiedniej postawy. Moim celem to 85-90 kg do końca tego roku. Teraz ważę 76 kg jestem na etapie dobierania odpowiedniej diety. Mam już pewien szkielet, ale muszę obserwować, dokładać lub odejmować.
Ostatnio zmieniony 2014-04-10, 18:29 przez jaca, łącznie zmieniany 1 raz
jaca
Użytkownik
Użytkownik

Re: Część.

Postprzez sp4rk » 2014-04-09, 22:31

No :-) Jak ty założyłeś tu konto, to już czekam tylko na resztę heh
To trzeba robić, nie ma że boli bo nic nie przychodzi bez woli...
sp4rk
Administrator
Administrator

Powrót do Przedstaw Się