Przepisy

Przepisy optymalne

Zdrowe przepisy

Moderatorzy: sp4rk, Ariel

Re: Przepisy optymalne

Postprzez DeathEnder » 2013-02-06, 11:28

Dlatego każda skrajność jest zła. Ale z drugiej strony nie tak łatwo to wszystko wypośrodkować. Ja na ten przykład nie potrafię być tak "po środku" tych skrajności. Albo coś robię pełną parą albo nie robię tego wogóle. I przez takie myslenie często kończy mi się mój zapał. Po czym znowu zaczynam i tak w kółko.
Finis Coronat Opus
DeathEnder
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez sekcja.zwlok » 2013-02-06, 11:49

Większość ludzi tak ma, że albo wszystko albo nic. Ja mam na ogół tak, że miesiąc dieta kryształ, potem jedna kostka czekolady i wszystko idzie się bujać i to tak totalnie.

Druga sprawa, że na ogół zanim człowiek nie przetestuje na sobie niektórych rzeczy to nie będzie wiedział. Ja np się wzięłam za IF i to u mnie strzał w dziesiątkę, wiem że nawet CKD bym w takiej wersji robiła. No ale nikogo nie namawiam, bo nie każdemu musi pasować. Jak dla mnie to dieta czy to na redukcję czy na masę nie powinna być męczarnią, zwłaszcza jeśli ktoś nie jest pro i nie zarabia sylwetka na życie. A to czy mu wygodnie jeść 2 czy 8 posiłków dziennie, czy jechać na suchym ryżu, piersi z kurczaka czy na golonce to już jest indywidualna sprawa.

Dobra, się znowu zagadałam a się uczyć muszę :-P
sekcja.zwlok
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez metter » 2013-02-06, 13:50

fajne forum, mądre posty i mądrzy użytkownicy :) bajka :)

powodzenia w nauce!
metter
Użytkownik
Użytkownik

Poprzednia strona

Powrót do Przepisy