RevAbs

ReV Abs

RevAbs jest zupełnie nowym systemem zaprojektowanym tak, aby spalić tłuszcz i zbudowac 6pak. Sprawdzona technika Brett'a Hoebela, Abcentrics ™, zaatakuje twój brzuch z sześciu róznych kątów.

Moderator: sp4rk

ReV Abs

Postprzez jarek » 2012-05-02, 12:35

Cześć, jak to z nim jest co?

Bo robię sobie P90X (czasem zamiast Cardio z P90X robię Insanity) a do tego biegam 3-4x w tygodniu. Już nie wpomnę o rowerze.

Naprawdę wątpię,że na tym AB ripperze można sobie 6pack zrobić. Zacząłem więc poszukiwania jakiegoś dodatkowego treningu.

Najpierw trafiłem na A6W. Może to i pomaga ale ja jestem sceptycznie nastawiony. Ostatnie dni treningu to już typowe palenie mięśni a poza tym trwają ze 40 minut może.
Odpada

No i ABS - tez wygląda na najlepszą opcję.

ReV Abs - świetna sprawa, wygląda mega ciekawie. Całe treningi robione pod kątem brzucha nawet cardio. Ale z kolei to już jest następny plan i jeszcze go dowalić do P90X? Ojj..

Pytanie do Was - z z brzuchem? Jak Wy to robicie?
jarek
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez biger » 2012-05-03, 07:05

Penie to wiesz ale brzucha nie robi się treningiem a dietą.. Wiec choć byś wylał litry potu na nie wiadomo jakich treningach brzucha to jeśli dieta będzie do d...py to brzucha nie zrobisz.. Wiec nie szukaj wyszukanych ćwiczeń a pracuj na dieta..
bylem już na szczycie spadłem na dno a teraz muszę tam wrócić
biger
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez DeathEnder » 2012-05-03, 18:49

Dokładnie tak jak mój przedmowca napisał. Żeby mieć kozacki brzuch trzeba zrobić ostrą redukcję gdzieś do 10% otluszczenia ciała. A w między czasie robić ćwiczenia na brzuch żeby się ładnie prezentował po spaleniu tkanki tłuszczowej.
Finis Coronat Opus
DeathEnder
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do RevAbs